24 лютого
23 лютого
22 лютого

Талановиті сумчани зняли фільм про «Ніч музеїв — 2020»

Цього року «Ніч музеїв» нікуди не зникла — вона лише прийняла нові форми перед викликами непростого часу. Девіз нинішньої акції — «Мистецтво для людей. Мистецтво в людях. Мистецтво оживає серед людей…».

Творча родина сумчан Аліна і Артем Познанські створили фільм,  присвячений «Ночі музеїв — 2020».  В агенції промоції «Суми» подякували талановитим землякам за креативний підхід, самовіддачу, професійнійсть у створенні відео.

«Цей проект — це ковток свіжого повітря, це шалений обмін енергією і велика любов ?? Творчі люди про власні відчуття, про мистецтво на карантині, про справжнє ? Дивіться, надихайтеся, творіть!» — написала Аліна Познанська на своїй сторінці у Фейсбуці.

Цього року "Ніч музеїв" нікуди не зникла — вона лише прийняла нові форми перед викликами непростого часу! Мистецтво для людей. Мистецтво в людях. Мистецтво оживає серед людей… Хочемо подякувати нашим творчим і креативним, цікавим і сильним духом Светлана Качуровская (Світлана Качуровська) KEY ROOM Квест-комната г. Сумы Римма Миленкова (Rimma Milenkova) Надежда Белокур (Nadezhda Belokur) Даша Билецкая (Даша Білецька) Дмитро Буйвал (Dmytro Buival) Авдеенко Егор Александр Заступ Татьяна Нянькина (Tatyana Nyankina) Volodymyr Nyankin Andrey Lyubchenko за участь у нашому проекті в умовах карантину та бажання творити, ділитись своїм теплом та енергією.Дякуємо родині Алина Познанская (Alina Poznanska) та Артем Познанський (Poznanski Artem) за креативний підхід, самовіддачу, професійнійсть у створенні фільму, присвяченому "Ночі музеїв — 2020" ?

Опубліковано Агенція промоції "Суми" Понеділок, 18 травня 2020 р.

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого