24 лютого
23 лютого
22 лютого

Рятувальники провели бесіди з учителями Липоводолинської школи

Днями працівники підрозділів Державної служби України з надзвичйних ситуацій зустрілися з педагогічним колективом Липоводолинської спеціалізованої школи, Роменського району. Присутніх ознайомили з основними правилами пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися як на робочому місці, так і вдома.

Педагогам роз’яснили алгоритм дій при пожежі та інших небезпечних подіях, ознайомили з першочерговими діями щодо організації евакуації людей із небезпечної зони. Присутніх застерегли про підступність криги на водоймах, яка особливо стає небезпечною під час відлиг та нестійких погодних умов.

Окрему увагу фахівці приділили безпечній поведінці при виявленні вибухонебезпечних предметів на які можна натрапити і взимку. Головне у таких випадках – не чіпати підозрілих знахідок, відійти на безпечну відстань — не менше 100 м, повідомити про ймовірну небезпеку оточуючих та зателефонувати за номером екстреного виклику «101».

Педагогам наголосили, що вкрай важливо щоб підростаюче покоління навчалося правилам безпеки та не лише теоретично, а й на практиці вміли уникати небезпек та правильно діяти у екстремальних ситуаціях.

Головне управління ДСНС України в Сумській області

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого