24 лютого
23 лютого
22 лютого

Стало відомо, скільки витратили на благоустрій Липоводолинської громади

У Програмі соціально-економічного розвитку Липоводолинської громади зазначається, що на території громади постійно косять траву, розчищають тротуари від снігу, впорядковують кладовища, пам’ятники та меморіали, газони та клумби.

Відтак, минулого року для підтримання благоустрою громади за кошти місцевого бюджету було придбано бензокоси (9 шт. на суму 30,5 тис. грн.), бензопили  (5 шт. на суму 17,4 тис. грн.), електроножиці (14,1 тис. грн.), бетонозмішувач (8,8 тис. грн.), генератор (34,9 тис. грн.), компресор двохциліндровий (17 тис. грн.).

Також з місцевого бюджету витрачено 353,3 тис. гривень на закупівлю зелених насаджень, газонної трави та квітів. Навесні та восени 2021 року закуплено в ДП «Роменське лісове господарство» саджанці різноманітних зелених насаджень, які висаджені в центрі селища, біля пам’ятних знаків, меморіальних комплексів, в паркових зонах на території старостинських округів. Влітку на площі Соборній в смт Липова Долина облаштовано альпійську гірку з зеленими насадженнями та квітами.

На території громади проведені роботи з ремонту та упорядкування меморіалів, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань борців за незалежність України: в смт Липова Долина, с. Берестівка, с. Московське, с-ще Суха Грунь, с. Панасівка, с. Столярове, с. Яснопільщина (укладання плитки, поточні ремонти – 550 тис. грн.). В с. Яганівка встановлений новий пам’ятник майору медичної служби Демченко О.О. Придбано на меморіальний комплекс гранітну зірку до вічного вогню в смт Липова Долина на суму 10,6 тис. гривень.

Проведені заплановані роботи з прокладання бруківки на площі Соборна в смт Липова Долина, вхід в парк «Козацький», благоустрій схилу по вул. Роменській, відновлено пішохідні доріжки по вул. Полтавська, вул. Роменська, вул. Горького в смт Липова Долина, сел. Суха Грунь на загальну суму – 1989,0 тис. гривень. Проведено поточний ремонт сцени в парку «Козацький» на суму 10 тис. гривень.

Придбано паркові лавочки на загальну суму 164,4 тис. гривень, які встановлені як в центрі громади, так і по населених пунктах старостинських округів.

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого