24 лютого
23 лютого
22 лютого

У Данії припинили діяти усі коронавірусні обмеження

У Данії з 1 лютого коронавірус перестав вважатися «соціально критичною хворобою», відтак усі пов’язані з епідемією обмеження втратили чинність.

Як пише «Європейська правда», про це повідомляє DR.

В країні більше не використовуватимуть ковід-сертифікат як перепустку на масові заходи, а використання маски у місцях скупчення людей чи як перепустки до певних закладів більше не є обов’язковим — крім будинків для літніх людей та медичних закладів. Бари і ресторани зможуть працювати без часових обмежень, відкриваються нічні клуби.

«Сьогодні ми прощаємося з обмеженнями і кажемо «привіт» тому життю, яке було до пандемії коронавірусу», — прокоментувала прем’єрка Метте Фредеріксен.

Вона зазначила, що поки не можна з певністю сказати, що всі обмеження назавжди залишаться у минулому.

«Ми не знаємо, чого чекати восени, чи не прийде ще якийсь новий штам», — пояснила Метте Фредеріксен.

Зазначимо, рішення про «відкриття» Данії приймали на піку рекордної хвилі епідемії. Ще з 16 січня уряд послабив карантинні обмеження та дозволив роботу низки закладів, які були зачинені з середини грудня. Епідемічна комісія аргументувала це тим, що домінуючий нині штам «Омікрон» рідше призводить до тяжкого перебігу захворювання та госпіталізації.

Данія — серед європейських країн з найвищими показниками вакцинації, а підсилювальну третю дозу вакцини отримали понад 55% населення.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого