24 лютого
23 лютого
22 лютого

У Білорусі збили російський безпілотник, але сказали, що український

Поблизу білорусько-українського кордону 24 січня збили російський розвідувальний дрон “Орлан”, а не український, як наполягала білоруська влада.

Джерело: російське опозиційне видання The Insider

Деталі: Журналісти-розслідувачі зазначили, що на знімкові, оприлюдненому білоруськими державними медіа, чітко видно конструкцію безпілотного апарату “Орлан” російського виробництва.

Ці безпілотники є на озброєнні в збройних силах Білорусі, Росії, Казахстану, М’янми, Киргизстану та Узбекистану, але не в України.

Білоруські військові наполягали, що збили український БПЛА Spectator M1. Однак на опублікованому знімку на крилах збитого дрона не видно аеродинамічних кінцівок-вінглетів, які є у Spectator M1, але немає в “Орланів”. До того ж, як наполягають журналісти, форма голови корпусу дуже подібна на “Орлани”, але не Spectator.

Посол України в Білорусі Ігор Кізім також підтвердив журналістам, що йдеться про “Орлан”, збитий білоруськими військовими, якого немає в українських Збройних силах.

Що було раніше: 3 лютого Білорусь заявила, що 24 січня кордон між Україною та Білоруссю перетнув “шпигунський безпілотник“, який збили білоруси. Українські посадовці заперечили, що це був український безпілотник.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого