24 лютого
23 лютого
22 лютого

На замовлення Росії в Києві мали провести мітинг для «картинки» пропагандистам – МВС

Російська агентура проплачує мітинги в Україні, 20 лютого у центрі Києва планувався мітинг на 2500 осіб, щоб створити вигідну «картинку» для російських ЗМІ на тлі загрози вторгнення Росії в Україну.

Джерело: радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у Facebook, відео Національної поліції

Дослівно Геращенко: «Сьогодні о 12 00, в день річниці загибелі Героїв Небесної сотні, на замовлення з «півночі» за гроші планувалось зібрати багатолюдний мітинг під Офісом президента задля картинки для російських пропагандистських телеканалів.

Але вчора вранці співробітники  Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції провели 5 обшуків і припинили діяльність мережі організаторів проплачених мітингів».

Деталі: У цю неділю за гроші планувалось вивести на Банкову в центрі Києві від 1500 до 2500 осіб, які мали демонструвати невдоволення населення з гаслами: «Ні війні з Росією», «Україно, не вбивай своїх громадян», «На фиг войну! Весна для любви!», «Не допустимо повторення 22 липня 1941 року», «Досить знущатися над народом України».

Напередодні, 19 лютого, провели 5 обшуків в організаторів проплачених мітингів – під час них знайшли навіть візитівки «Дмитра Яроша» червоного -чорного кольору.

А масовщики під час «профілактичних бесід» нібито пообіцяли не виводити людей на вулиці.

Геращенко закликав народних депутатів запровадити кримінальну відповідальність за організацію та фінансування проплачених акцій протесту.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого