24 лютого
23 лютого
22 лютого

Ексголова “Оператора ринку” виписав собі премій на 2 мільйони: НАБУ завершило розслідування

НАБУ завершило розслідуванння у справі незаконних виплат премій ексдиректору ДП “Оператор ринку” – йдеться про Володимира Євдокімова.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

За даними слідства, у 2019-2020 роках ексглава “Оператора ринку” “незаконно заволодів коштами державного підприємства” через видання наказів про виплату йому заохочувальних виплат на загальну суму 2,15 млн грн.

Йдеться про Володимира Євдокімова, який в той період очолював держпідприємство. У грудні 2021 року йому повідомили про підозру.

“Стороні захисту відкрили матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед складанням обвинувального акта і скерування його до суду”, – додають в НАБУ.

У бюро зазначають, що зібраних матеріалів достатньо для початку процесу відшкодування збитків, завданих ДП “Оператор ринку” діями екскерівництва.

“Для цього держпідприємство може подати цивільний позов у рамках кримінального провадження. Національне бюро неодноразово звертало увагу ДП на необхідність почати цей процес.

Однак, позов й досі не подано, що суперечить інтересам держави, яка втрачає можливість своєчасного відшкодування завданої майнової шкоди”, – йдеться в позиції НАБУ.

Нагадаємо:

У грудні 2021 року детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру раднику міністра енергетики та ексдиректору “Оператора ринку” у заволодінні 2 млн грн.

У період 2019-2020 років держпідприємство “Оператор ринку” очолював Володимир Євдокімов.

Економічна правда

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого