24 лютого
23 лютого
22 лютого

Які послуги можна отримати у Липоводолинському ЦНАПі

З літа минулого року Центр працює в підготовленому приміщенні з обладнанням та матеріально технічними засобами та програмним забезпеченням.

Використовується 6 реєстрів: Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Єдиний Державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадськиї формувань, Державний реєстр актів цивільного стану, Реєстр територіальної громади, інформаційна система “Вулик”  та “Соціальна Громада”, підписані Угоди про співпрацю з Управлінням Державної міграційної служби України в Сумській області, Північно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Суми) та Меморандум про співпрацю з Головним управлінням Держгеокадастром у Сумській області.

На сьогодні ЦНАП  надає 235 видів адмінпослуг. В основному, це послуги з реєстрації місця проживання, реєстрації речових прав, бізнесу, вклеювання фото в паспорт, тощо. Послуги, які відповідно до закону можуть бути надані за один візит особи, надаються невідкладно, це  реєстрація актів цивільного стану (народження, смерть, шлюб), видача  документів, які засвідчують місце реєстрації (проживання) громадян, склад сім’ї, місце реєстрації і склад сім’ї для оформлення субсидії на комунальні послуги,  місце реєстрації і склад сім’ї для призначення всіх видів соціальної допомоги, спільне проживання з годувальником на момент його смерті, про проведення поховання, акт підтвердження проживання без реєстрації/факту не проживання при реєстрації за даною адресою.

Також підключено програму для ведення електронного Реєстру територіальної громади смт. Липова Долина, що дало змогу значно спростити процедуру отримання довідок про реєстрацію місця проживання особи, про склад сім’ї, тощо. За період з 01.04.2021 року по 31.11.2021 року видано — 2600 довідок місцевого значення.

Час прийому суб’єктів звернень до Центру — четвер – з 8.00 до 20.00 години.

Нагадаємо, відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради для уточнення персональних даних та наповнення Реєстру територіальної громади за адресою: смт Липова Долина, вулиця Полтавська,17.

При виникненні будь-яких питань, можете звертатись до адміністраторів ЦНАПу  за телефоном  099-524-74-69.

Фото з сайту Сумської обласної державної адміністрації.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого