24 лютого
23 лютого
22 лютого

Стало відомо, які бонуси та премії отримує Синівський голова Олег Тихоненко

На передноворічній сесії депутати Синівської сільської ради проголосували за рішення про умови оплати праці голови Олега Тихоненка.

Отож, відповідно до цього документу,   «посадовий оклад, надбавки за ранг, вислугу років сільському голові Синівської сільської ради Тихоненку Олегу Івановичу виплачувати в розмірах згідно із чинним законодавством та надбавку за високі досягнення у праці — в розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років».

Щодо преміювання —  «поточне преміювання сільського голови проводити щомісячно в розмірі 100 % з урахуванням посадового окладу та надбавки за ранг». І також преміювання сільського голови з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування проводити щорічно у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

Також депутати вирішили надавати сільському голові Синівської сільської ради: матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, у розмірі середньомісячної заробітної плати; допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати — при отриманні основної частини щорічної відпустки.

Таку зарплату, бонуси та премії голова отримуватиме протягом всього 2022 року.

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого