24 лютого
23 лютого
22 лютого

На соціальний захист липоводолинців спрямували майже 800 тисяч гривень

За інформацією начальника відділа соціального захисту населення Володимира ТКАЧЕНКА, минулого року  у громаді забезпечено реалізацію Програми соціального захисту населення на 2021 рік.

Так, загальна сума видатків для реалізації програми склала сімсот дев’яносто тисяч гривень, з яких зокрема:

  • забезпечено підтримку малозабезпечених верств населення в частині надання матеріальної допомоги на лікування та подолання складних життєвих обставин. Допомогу надано 111 особам на суму 421.7 тис.грн.
  • організовано виплату одноразової грошової допомоги по 400 гривень для 83 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС з нагоди 35 роковин Чорнобильської трагедії. Сума виплачених коштів становить 33 200 грн.
  • матеріальну допомогу учасникам АТО/ООС до Дня захисникаУкраїни надано 140 особам на суму 70 тисяч гривень. Також надано допомогу на лікуваннячотирьом учасникам АТО/ООС на суму 55 тисяч гривень (одна особа отримала 40 тисячгривень, три особи по 5 тис. грн.).

Вперше впроваджено практику надання підтримки  у вигляді компенсації вартості проїзду особам, які потребують послуги з гемодіалізу.

Організовано заходи з надання подарунків дітям та родинам з дітьми (прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, багатодітні, тощо) до Дня матері, Дня захистудітей, Дня усиновлення. 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого