24 лютого
23 лютого
22 лютого

Минулого року на соцзахист у Липоводолинській громаді витратили 790 тисяч

Загальна сума видатків для реалізації  програми складає сімсот дев’яносто  тисяч гривень, йдеться у звіті голови Липоводолинської селищної ради Володимира Штанька.

А саме:

  • організовано призначення і виплату компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі. Наразі виплату отримує 10 осіб. Протягом року компенсацію отримували 12 осіб. Сума видатків місцевого бюджету для виплати компенсації складає 157 тисяч гривень. Виплата здійснюється вчасно без будь-якої заборгованості;
  • забезпечено підтримку малозабезпечених верств населення в частині надання матеріальної допомоги на лікування та подолання складних життєвих обставин. Допомогу надано 105 особам на суму 388.7 тисяч гривень;
  • організовано виплату одноразової грошової допомоги по 400 гривень для 83 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС з нагоди 35 роковин Чорнобильської трагедії. Загальна сума виплачених коштів становить 33 200 гривень.

Матеріальну допомогу учасникам АТО/ООС до Дня захисника України надано 140 особам на суму 70 тисяч гривень. Також надано  допомогу на лікування чотирьом  учасникам АТО/ООС на суму  55 тисяч гривень ( одна особа  отримала 40 тисяч гривень, три особи по 5 тис. грн.).

Вперше впроваджено практику надання підтримки у вигляді компенсації вартості проїзду особам, які  потребують послуги з гемодіалізу.

З місцевого бюджету здійснюється відшкодування витрат за надання телекомунікаційних послуг пільговим категоріям населення. Також забезпечено надання допомоги на поховання.

Організовано заходи з надання подарунків дітям та родинам з дітьми (прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, багатодітні, тощо) до Дня матері, Дня захисту дітей, Дня усиновлення.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого