24 лютого
23 лютого
22 лютого

Липоводолинська громада — серед лідерів на Роменщині за підсумками 2021 року

Успішне функціонування територіальних громад у більшій мірі залежить від  фінансового аспекту. Але не менш важливим є показник того, наскільки грамотно використовується ресурс – земельний, туристичний, культурний, матеріальний, людський. Наскільки ефективно налагоджена взаємодія громад з представниками бізнесу, агровиробниками, органами виконавчої влади.
За даними Роменської РДА, зЗа 2021 рік до загального фонду місцевих бюджетів громад Роменського району надійшло 788,6 млн гривень власних доходів, що становить 105,1% до затверджених місцевими радами обсягів на 2021 рік. Понад план отримано 38,0 млн гривень.
Приріст надходжень загального фонду 2021 року проти 2020 року склав 116,7 млн гривень, або 17,4%.
Лідерами за темпами приросту доходів серед територіальних громад Роменського району є:
✅Андріяшівська (+32,3%, 22,5 млн гривень)
✅Липоводолинська (+29,8%, 25,2 млн гривень)
✅Коровинська (+16,4%, 2,4 млн гривень)
Згідно проведенного аналізу Департаментом фінансів Сумської обласної державної адміністрації трійку лідерів Сумської області по загальних приростах надходжень за 2021 рік очолює Андріяшівська громада, а третє місце посідає Липоводолинська громада.
Показники виконання місцевих бюджетів відображають загальний соціально-економічний стан відповідної території та її потенціал до сталого розвитку.
Наявність достатніх ресурсів та уміння їх залучати до місцевих бюджетів є запорукою того, що територіальна громада має можливість надавати більш якісні послуги своїм жителям, реалізовувати соціальні та інфраструктурні проекти, створювати умови для розвитку підприємництва та фінансувати заходи для всебічного покращення умов проживання жителів громади.
Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого