24 лютого
23 лютого
22 лютого

В Охтирці врятували літню жінку, яка провалилася у ополонку

20 лютого о 18:16 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги по вул. Парковій у м. Охтирка. Телефонували випадкові перехожі, яка побачили на середині річки Охтирка жінку, яка провалилася у ополонку.

На місце виклику прибуло відділення 22-ї державної пожежно-рятувальної частини. На щастя, дана водойма неглибока, проте, літня жінка по груди знаходилася у крижаній воді і сильно замерзла. Безпосередньо потрапити до місця провалу було неможливо, оскільки від берега з обох боків водойми майже 1,5 м крижаного покриву вже не було.

Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій кинули жінці рятувальний круг, за допомогою якого мотузкою її вдалося витягнути з ополонки. Проте вже на поверхні криги постраждала відпустила руки і намагалася підвестися. Рятувальники закликали її у жодному разі цього не робити, щоб знову не провалитися у ополонку. Жінці знову перекинули круг і витягли на берег та негайно відвели до карети «швидкої». Після надання необхідної допомоги, постраждалу 1967 р.н. медпрацівники терміново доправили до лікарні.

Всього для надання допомоги від Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям! У жодному разі не виходити на водойми, крижаний покрив яких через тривалу відлигу втратив свою міцність та став вкрай небезпечним!

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого