24 лютого
23 лютого
22 лютого

У Сумах дали 5 років рецидивісту, який порізав жінку розбитою пляшкою

Сумська обласна прокуратура в Сумському апеляційному суді відстояла покарання у вигляді 5 років 1 місяця позбавлення волі для 31-річного чоловіка, який розбитою пляшкою порізав незнайому жінку.

Мова йде про подію, що сталась у вечірній час 22 липня 2019 року в м. Суми. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, чоловік разом зі своєю співмешканкою проходив повз зупинку громадського транспорту, де в цей час стояли дві жінки. Вони спілкувались між собою, при цьому сміялись. З невідомих причин чоловік вирішив, що вони сміються над ним та його супутницею, відтак підійшов до незнайомок. Між ним та однією з жінок виникла словесна перепалка, під час якої чоловік спочатку вдарив її рукою, а потім схопив пусту пляшку та розбив її на голові потерпілої. Коли жінка впала, а пляшка розбилась, він продовжив наносити потерпілій удари уламком скла.

Відповідно до висновку медиків, потерпілій нанесено не менше 12 ударів, отримані тілесні ушкодження кваліфікуються як легкі, що спричинили короткочасний розлад здоров`я.

Обвинувачений не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців. Саме він під час суперечки з таксистом дістав пневматичний пістолет та здійснив близько 20 пострілів у потерпілого, влучивши при цьому в обличчя, шию та грудну клітину. Тоді таксист теж отримав легкі тілесні ушкодження. До цього чоловік також відбував покарання за крадіжки та грабіж.

За вироком суду першої інстанції, з урахуванням попереднього вироку, обвинуваченого засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі. Сумський апеляційний суд залишив це рішення без змін.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого