24 лютого
23 лютого
22 лютого

Рецидівісту, що намагався втекти з Охтирського суду, додали 5 років позбавлення волі

11 лютого Охтирський міськрайонний суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 5 (п`яти) років позбавлення волі.

В 2020 році у нашому регіоні потрошили банкомати, заповнюючи корпус рідким газом. Одного з таких «банкоматчиків» мали судити 13 грудня о 13:00 в Охтирському суді.

Вранці Сумський конвой у складі 5 чол. доставив підозрюваного з місця тимчасового тримання – ІТТ-6 в Охтирський суд. В очікуванні розгляду справи чоловіка помістили в кімнату для затриманих, яка розташована в підвалі будівлі.

Розуміючи наближення часу розплати за свої подвиги, злочинець наважився на побіг. Перед розглядом справи чоловік попросився до туалету. Коли старший конвою відчинив двері камери, рецидивіст плеснув в обличчя конвоїрам соняшникову олію, яку завчасно закип’ятив у металевій мисці.

Далі чоловік вибіг з камери в напрямку виходу з підвального приміщення, при цьому рештки олії вилив на інших конвоїрів, а металеву миску кинув в бік жінки-поліцейського. Пробіг не далеко метрів 3, де в коридорі його затримали, із сили наділи кайданки та помістили до камери, в якій він до цього часу утримувався.

Як стверджується в рішенні суду, миска, олія, сірники, свічка – все було в чоловіка на законних підставах. Від дій рецидівіста опіки отримали чотири конвоїри.

Нагадаємо, 8 квітня 2021 року затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Харківської області – 31-річного чоловіка та його 17-річної спільниці, які підривали банкомати з метою викрадення коштів.

Цих осіб затримали правоохоронці 10 жовтня 2020 року близько 4 год 30 хв ранку в м. Охтирка безпосередньо під час спроби викрасти кошти з банкомата. У ході слідства також зібрано докази їх причетності до аналогічних злочинів у м. Ромни Сумської області, на Харківщині та Полтавщині.

okhtyrka.net

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого