24 лютого
23 лютого
22 лютого

На Сумщині селян уже півроку тероризує банда грабіжників: люди почали власне розслідування

Крадіжки в селі Супрунівка Сумського району почалися з кладовища. Згодом крадії дійшли й до живих. Так, в одній садибі викрали техніку та запчастини до неї майже на сто тисяч гривень. Крадії розібрали два трактори.

“Зайшли у двір, бензопили позабирали, зварку, болгарки”, — каже житель Супрунівки Віктор Дермильов. Раніше за такою самою схемою обчистили й подвір’я жителя сусіднього села.

Житель с. Лідине Білопільського району почав власне розслідування. І це принесло свої плоди: чоловік повернув дещо із викраденого. “Ми знайшли в Білопіллі свій плуг. Своїми власними силами”, — розповів він.

Плуг Віктор забрав. Та перед цим довго доводив, що майно належить саме йому. Крадіїв так і не знайшли, а реалізаторів не покарали. Люди вважають, їхні садиби спустошує одна зухвала банда.

Ймовірних крадіїв навіть зафіксували камери відеоспостереження на одному подвір’ї. Видно, як двоє чоловіків оглядають садибу. Та, побачивши камери, йдуть геть. Усі докази селяни передали поліції.

У поліції досі жодних версій. На всі питання потерпілих – відповідь одна. “Не дзвоніть нам, не набридайте, не заважайте слідству”, — каже жителька села Лідине Валентина Заєць.

“Все ж таки поліція хай трішки поворушиться і знайде цю банду. Тому що тут поряд декілька сіл і всі потерпають”, — зазначила жителька Супрунівки Лариса Дермильова.

“Ворушаться”, утім, справді повільно, не приховують у поліції. Бо ж на одному слідчому майже сотня справ. “Були відпрацьовані ринки, де ведуть продаж, перепродаж. На сьогодні майно не встановлене, може, його ще не збували. Може, є місце де воно зберігається”, — каже заступник начальника слідчого відділу Білопільського відділення поліції Ігор Будко.

Це в кращому разі. За гіршим сценарієм, кажуть місцеві жителі, викрадена техніка та запчастини контрабандою попрямували до сусідньої Росії. Люди написали колективну заяву в обласну поліцію, щоб там долучилися до пошуків та звільнили їхні села від серійних злодіїв.

Сегодня

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого