24 лютого
23 лютого
22 лютого

У Липоводолинській громаді створили робочу групу з плану розвитку громади

Сьогодні, 11 лютого, відбулось засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради на якому розглянуто 3 питання порядку денного.

Зокрема, на виконкомі прийняли рішення створити робочу групу з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Липоводолинської селищної територіальної громади, затвердили її склад та Положення.

Відповідно до Угоди про фінансову підтримку між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» до кінця 2024 року усі громади в Україні мають розробити план розвитку своїх територій.

Комплексний план просторового розвитку території громади – це документ, який дає можливість перетворити бачення щодо майбутнього громади в інструмент управління її розвитком. Він вирішує у межах території усієї громади наступні питання:

  • визначення функції території;
  • забезпечення соціальною, транспортною та інженерною інфраструктурою;
  • формування сприятливого середовища для мешканців;
  • створення умов для розвитку місцевого бізнесу та залучення інвестицій.

В процесі розроблення комплексного плану інвентаризуються ресурси громади, земельні, лісові, водні, надра, а це одна із передумов їх ефективного та раціонального використання. В результаті – розкриються нові можливості та потенціал громади, відбудеться економічне зростання та збільшення дохідної частини місцевих бюджетів.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Липоводолинської селищної ради.

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого