24 лютого
23 лютого
22 лютого

Липоводолинські випускники можуть реєструватися для участі у ЗНО

Упродовж 1 лютого – 9 березня 2022 року випускники закладів загальної середньої освіти та передфахової вищої освіти можуть зареєструватися для участі у основній сесії зовнішнього незалежного  оцінювання та скласти тест з п’яти  навчальних предметів на вибір. 

Якщо учасник/учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він/вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість складання додаткових навчальних предметів коливатиметься залежно від наявності у сертифікаційних роботах завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю, адже такі завдання перевіряються екзаменаторами, чию працю потрібно оплатити.

У 2022 році, щоб додатково скласти одну з іноземних мов (англійську, німецьку, іспанську або французьку) потрібно буде сплатити 789 грн, вартість складання інших навчальних предметів (історія України, географія, фізика, хімія чи біологія) становитиме 354 грн.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО-2022 потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти  (для випускників минулих років).

Про перевірку стану опрацювання документів, відмову від реєстрації, реєстрації осіб для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті УЦОЯО https://testportal.gov.ua/registr/

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого