24 лютого
23 лютого
22 лютого

Липоводолинська бібіліотека та газета «Наш край» започаткували рубрику «Книга місяця»

«Публічна бібліотека ім. Л.Новиченка» Липоводолинської селищної ради та редакція газети «Наш край» започаткували відкриту щомісячну рубрику «Книга місяця».

У лютому на широкий загал представляють книгу золотого письменника України, нашої землячки Світлани Талан «Я захищу тебе».

Ця книга сучасної української письменниці про кохання, війну та самопожертву. Головні герої книги Кирило та Кіра занадто різні – спокійний хлопець та запальна дівчина. І навіть весілля не змінило цієї обставини. Але Кирило завжди хотів бути поруч. Коли у 2014 почалася війна, запальна та відчайдушна Кіра вирушила піти добровольцем. І Кирилові не залишалося нічого, окрім як піти за нею. Він ладен був вирушити у саме пекло. І навіть тоді, коли Кіра отримала страшне поранення, що зробило її калікою, Кирило був поруч. Та одного дня у комп’ютері дружини він знаходить те, що здатне покласти край їхньому майбутньому. Невже жінка, заради якої він ладен був померти, має інше життя? Те, в якому для Кирила немає місця.

Шукайте книгу «Я захищу тебе» на полицях книгозбірні «Публічної бібліотеки ім. Л.Новиченка» та пориньте у світ життєвих людських історій, які ходять поруч з нами.

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого