24 лютого
23 лютого
22 лютого

«Культурні» справи Синівської громади

Протягом минулого року в закладах культури Синівської громади проведені косметичні ремонти.

Для публічної бібліотеки  придбаний  кольоровий принтер, Колядинецького СБК — принтер, Синівського СБК – синтезатор, радіо мікрофони.  За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості було проведено інтернет до закладу культури в с. Великий Ліс  в сумі 175,0 тис. грн.

11 липня 2021 року заклади культури Синівської ТГ брали участь  у регіональному  святі козацької слави «Калнишева рада», яка відбулася з нагоди 30-річчя Незалежності України та 330-річчя від дня народження останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського в с. Пустовійтівка на Роменщині. На святі  були представлені виставка творчих робіт жителів громади та номери художньої самодіяльності Колядинецького, Саївського та Капустинського сільських будинків культури.

Аматорський ансамбль народних музик Колядинецького СБК «Гучнограли» гідно представив Синівську  громаду на обласному фестивалі народної інструментальної музики «Веселі музики» (с. Миколаївка 18.09.2021). За високу виконавчу майстерність, пропаганду народного музичного мистецтва, колектив отримав диплом за участь та цінний подарунок від Сумського обласного управління культури  та   стали лауреатами І премії Міжнародного конкурсу  народної-інструментальної музики  в Болгарії.

У задовільному стані пам’ятники та пам’ятні знаки, проводився їх  косметичний ремонт, доглядається територія, висаджуються квіти.  В Підставському старостинському окрузі встановлений меморіал Ставицьким.

 

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого