24 лютого
23 лютого
22 лютого

Жителям Русанівки нагадували про безпечне опалення

1 лютого рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання житлових секторів в с. Реутинці та с. Боцманів Кролевецької ОТГ, смт. Велика Писарівка, с. Русанівка Роменського району, м. Буринь, м. Лебедин, смт. Недригайлів та с. Корчаківка Юнаківської ОТГ.

Під час заходів фахівці Служби порятунку розповідали людям про основні правила безпечного використання пічного опалення та електрообігрівальних приладів, а також нагадали алгоритм безпечних дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Наголосили дорослим, щоб уважно слідкували за своєю малечею, адже зима хоч і чудова пора року, але приховує в собі багато небезпек для дитячого травматизму. Окремо рятувальники зупинились на небезпеках зимового періоду, а саме наголосили на недопустимості виходу на кригу водойм, оскільки в період нестійких погодних умов крига на них вкрай небезпечна.

Для кращого засвоєння наданої інформації громадянам були роздані спеціально розроблені інформаційні пам’ятки.

В зв’язку із збільшенням кількості людських жертв при пожежах в житловому секторі на території області рятувальники і надалі будуть посилювати профілактичну роботу серед населення, адже як свідчить статистика краще попередити ніж ліквідовувати наслідки.

Головне управління ДСНС України в Сумській області

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого