24 лютого
23 лютого
22 лютого

Які рішення прийняли на сесії Липоводолинської селищної ради

15 лютого відбулося пленарне засідання сьомої сесії селищної  ради під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА. На розгляд сесії було внесено понад 60 питання порядку денного.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі питання попередньо ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях постійних комісій.

На засіданні сесії прийнято важливі для життєдіяльності громади рішення, серед яких внесення змін до програм захисту населення і територій від НС техногенного та природного характеру, розвитку малого та середнього підприємництва, соціально-економічного розвитку та внесення змін до бюджету селищної територіальної громади на поточний рік. Прийнято ряд рішень що стосуються галузей культури, освіти та соціального захисту населення. Традиційно обранці громади розглянули низку земельних питань. Також перед початком розгляду питань порядку денного, заслухано 3 інформаційні питання:

— інформаційне звернення депутата селищної ради Крупського В.В. до депутатського корпусу щодо ситуації на кордоні з Росією;

— звернення жителя с. Лучка Дацька С.Г. щодо проведення запланованих робіт з благоустрою на недіючому кладовищі;

— звернення депутата Сидорова Є.А. щодо провокації підкупу, вчиненої громадянкою Щербак А.А. та службовими особами правоохоронних органів відносно службових осіб Липоводолинської селищної ради.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади для ознайомлення.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого