24 лютого
23 лютого
22 лютого

Які дороги ремонтувалися у Синівській громаді минулого року

Про ремонти на дорогах Синівської громади у своєму звіті за минулий рік повідомляє голова Синівської громади Олег Тихоненко.

Там йдеться про те, що на відрізку дороги О 190903 Першотравневе-Василівка-Капустинці-Подільки, завдячуючи програмі  Президента України «Велике будівництво», в с. Капустинці було відремонтовано 1 км дорожнього покриття,  на суму 8 млн. 283 тис. 495 грн.  Активно ведуться перемовини щоб дану дорогу добудувати  повністю.

На дорозі О 190906 Кімличка-Семенівка-Капустинці від межі з с. Семенівка  в  напрямку с. Капустинці  через с. Саї розпочаті  ремонтні роботи. Завозиться вирівнюючий матеріал, розпочато проведення благоустрою обочин. В 2022 році планується проведення середнього поточного ремонту.

Також дорога О 190905 Панасівка-Московське-Синівка за тісної співпраці з обласною державною адміністрацією, обласною радою та керівництвом ДП «Дороги Сумщини»  включена   до переліку   ремонту  доріг  на 2022-2024 р.

За рахунок спонсорської підтримки ФГ «Урожайна долина» проведені поточні ремонти по покращенню стану дорожнього покриття на вулицях с. Колядинець.  Також підсипана щебенем дорога по вул. Миру в с. Підставки та під’їзд до с. Мельники.  Проводилось  грейдерування   грунтових доріг  по старостинських округах.

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого