24 лютого
23 лютого
22 лютого

У січні зменшилися житлові субсидії

Відповідно до п.4 Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 р. № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», на період карантину для регіонів із встановленим «червоним» рівнем епідемічної небезпеки проводити розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, що встановлені підпунктами 2-6 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”, незалежно від кількості днів дії карантину зазначеного рівня епідемічної небезпеки на місяць.

У зв’язку з виходом Сумської області з червоної карантинної зони у січні 2022 року, управлінням соціального захисту населення було здійснено перерахунок житлової субсидії за січень та приведено у відповідність тарифи на житлово-комунальні послуги, що призвело до зменшення розміру субсидії.

З січня 2022 року були виконані перерахунки житлової субсидії у зв’язку з підвищенням тарифів та встановленням абонентської плати за користування послугою з теплопостачання.

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого