24 лютого
23 лютого
22 лютого

У Липовій Долині змагалися силачі-юніори + ФОТО

Вчора, 5 лютого, у Липовій Долині відбувся III чемпіонат Сумської області з армрестлінгу серед юніорів. Участь приймали команди м. Ромни, м. Конотоп, м. Глухів, м. Суми та смт Липова Долина. Боротьба проходила в трьох вагових категоріях серед дівчат та в трьох серед хлопці. Серед дівчат в категорії до 50 кг 1 м на ліву та праву руки Пироженко Мирослава м. Ромни ЗОШ 5; 2 м на ліву та праву руки Скоробагатько Інна м. Ромни ЗОШ 6.

До 60 кг 1 м на ліву та праву руки Ріпчанська Катерина м. Ромни; 2 м на ліву та праву руки Гребінки Вікторія смт Липова Долина.

+ 60 1 м на ліву та праву руки Зінь Анастасія м. Ромни ЗОШ 5; 2 м на ліву руку і 3 м на праву руку Шарлай Інна смт Липова Долина; 3 м на ліву руку і 2 м на праву руку Редько Олена м. Ромни ВПУ 14.

Серед юніорів до 60  кг 1 м на ліву та 3 м на праву руки Шевцов Сергій смт Липова Долина; 2 м на ліву та праву руки Пальоха В’ячеслав смт Липова Долина; 3 м на ліву та 1 м на праву руки Гудименко Віктор смт Липова Долина.

До 70 кг 1 м на ліву 2 м праву руки Гуменний Дмитро м. Суми; 2 м на ліву та 3 м на праву руки Субота Роман; 3 м на ліву та 1 м праву руки Яхновець Артем м. Ромни РК СНАУ.

+70 кг 1 м на ліву та праву руки Жижа Олексій м. Суми; 2 м на ліву та 3 м на праву руки Щербина Олександр м. Глухів; 3 м на ліву та 2 м на праву руки Потапенко Богдан м. Глухів.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого