24 лютого
23 лютого
22 лютого

У дитсадку «Берізка» прокладатимуть нову лінію елекропередач

З 7 лютого будуть проводитися монтажні роботи зі збільшення дозволеної потужності дитячого садка «Берізка» по вулиці Полтавській, 30 в селищі Липова Долина.

Проблема існувала вже не один рік. Потужність електричних приладів, зокрема харчоблоку, дитячого садка «Берізка» перевищує дозволену АТ «Сумиобленерго». Це призводить до неконтрольованих автоматичних відключень цього закладу від електроспоживання, що, в свою чергу, порушує графіки приготування їжі для вихованців, виводить із ладу електроприлади.

Відділом освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради виготовлена відповідна технічна документація. У зазначені дні спеціалістами АТ «Сумиобленерго» буде прокладатися нова лінія електропередач.

Тому, як ми вже повідомляли, на наступному тижні у Липовій Долині будуть відключення електрики. А саме — 7,8,9 та 10 лютого 2022 року орієнтовно з 8.30 до 15.30.

За інформацією АТ «Сумиобленерго», максимальний час відсутності електропостачання не буде перевищувати 6 годин протягом однієї доби. Графік відключення буде коливатися, і залежатиме від темпів та виду робіт, які будуть виконуватися. Працівники АТ «Сумиобленерго» розуміють, що тривале відключення впливає на теплопостачання та обігрів приміщень, а тому будуть намагатися виконати роботи якнайшвидше.

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого