24 лютого
23 лютого
22 лютого

Стало відомо, які питання найбільше турбують жителів Синівської громади

Протягом звітного періоду до сільської ради надійшло 421 звернення громадян.

Із загальної кількості звернень: 47 звернень отримано на особистому прийому сільським головою та заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, 1 звернення за допомогою телефонного зв’язку, 1- через уповноважену особу, 36 через органи влади, 1 – через Роменську районну державну адміністрацію, 3- через Сумську обласну державну адміністрацію, 333 поштою (електронною поштою). Таку інформацію подає сайт Синівської сільської громади.

Найчастіше порушувались питання надання матеріальної допомоги на лікування, на видалення зелених насаджень, земельні, розгляд питань соціального захисту, правові та інші. Всі звернення були розглянуті в установлені строки з дотриманням вимог чинного законодавства, На розгляді знаходились звернення з питань: — аграрної політики – 57 — транспорту та зв’язку — 8 — фінансової політики – 7 — соціального захисту – 42 — праці – 8 — охорони здоров’я – 8 — комунальне господарство – 32 — екологія і природні ресурси – 142 — дотримання законності та правопорядку – 9 — захист прав дітей – 59 — освіти – 4 та інші питання.

З усіх 421 звернень вирішень позитивно – 272, на 147 – надано роз’яснення.

Особлива увага приділялася вирішенню проблем, з якими звертаються інваліди, ветерани війни та праці, багатодітні сім’ї, особи постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС, одинокі матері, учасники бойових дій та члени їх сімей, внутрішньо переміщені особи та інші пільгові категорії населення.

Також до виконкому сільської ради надійшло 75 запитів на публічну інформацію, виконавцями були надані відповіді в терміни, визначені чинним законодавством.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого