24 лютого
23 лютого
22 лютого

Стало відомо, чи отримали липоводолинські медики нові підвищені зарплати

Ми повідомляли, що на функціонування КНП «Липоводолинська лікарня» не вистачало близько 6,5 млн. гривень. Про це йшлося на сторінці Липоводолинської селищної ради.

Проблема виникла через підняття зарплат медикам, які з 2 січня мають бути не менше 20-ти тис. грн лікарям і 13,5 тис. грн середньому медичному персоналу. Це відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №2 від 12.01.2022 року «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я».

Щодо цього питання засідала робоча група, де проаналізували фінансово-господарську діяльність підприємства. Говорили навіть про можливе скорочення медичних кадрів.

Проте, за січень 2022 року нарахована та виплачена заробітна медичним працівникам відповідно до вище вказаної Постанови.

«Таким чином, лікарі, що працюють в закладі та які набрали не менше ніж 70 відсотків пацієнтів оптимального обсягу практики первинної медичної допомоги, отримали в середньому 24300 грн. Молодші спеціалісти з медичною освітою отримали в середньому 14500 грн», — повідомляє Комунальне некомерційне підприємство «Липоводолинський центр первинної медико – санітарної допомоги».

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого