24 лютого
23 лютого
22 лютого

Скільки коштує харчування дітей в дитсадках Синівської громади?

На сесії Синівської сільської ради депутати прийняли рішення встановити з 1 січня цього року вартість харчування однієї дитини в день д в закладах дошкільної освіти: — віком від 1 до 4 років – 33,00 грн. — віком від 4 до 6(7) років – 35,00 грн.

А також батьківську плату за харчування, яка становить 50% від собівартості харчування: — віком від 1 до 4-х років –16,50 грн. — віком від 4 до 6(7) років – 17,50 грн.

Звільняються від плати за харчування дитини в закладах дошкільної освіти: — батьки або особи, які їх замінюють у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України; сім’ї, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; діти з інвалідністю;  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти працівників внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків; діти, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО/ООС;  діти, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти внутрішньо переміщених осіб; діти, батьки або особи, що їх замінюють, у сім’ях яких є троє і більше дітей.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого