24 лютого
23 лютого
22 лютого

На зборах обговорили роботу липоводолинського «Центру надання соціальних послуг»

17 лютого у Липовій Долині відбулися збори трудового колективу Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради. На зібранні було розглянуто 6 питань. 

Перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК, проінформувала про участь у тренінгах, які організовуються Міжнародним благодійним фондом Карітас» щодо розвитку спроможності закладів соціальної сфери у наданні соціальних послуг, зупинилася на проблемних питаннях функціонування установи, подякувала соціальним робітникам за належну працю, за турботу про підопічних.

Директор КУ «Центр надання соціальних послуг» селищної ради Лариса ШКУРА розповіла про зміни, які відбулися в установі, про ті завдання, які покладені на працівників установи у зв’язку з перейменуванням.

Володимир ТКАЧЕНКО – начальник відділу соціального захисту населення селищної ради детально розповів про порядок прийняття рішень щодо надання чи відмови у наданні соціальних послуг мешканцям громади, про нововведення в законодавстві щодо надавачів соціальних послуг.

Про зміни в законодавстві щодо оформлення  житлових субсидій, механізмі їх нарахування та отриманні пільг проінформувала Оксана ПАНОВА — начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Роменської райдержадміністрації. Вона зупинилась на умовах призначення житлових субсидій та пільг, на причинах, які завадять її отриманню.

Інформація Олександра  ЄМЦЯ — заступника  начальника   сервісного центру обслуговування громадян  №3 смт Липова Долина Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області стосувалася змін в пенсійному законодавстві у 2022 році. Присутніх на зібрання цікавили питання призначення пенсії за віком, необхідного страхового стажу, термінів та можливості оформлення електронних пенсійних справ.

Людмила ХЕКАЛО – завідувач відділення соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» селищної ради наголосила на змінах у законодавстві та веденні документації при наданні соціальних послуг.

Виступаючі дали вичерпні відповіді на запитання присутніх. Також було затверджено Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Центру, вирішено ряд робочих питань щодо діяльності установи.

 

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого