24 лютого
23 лютого
22 лютого

На Липоводолинщині створено по 3 прийомні родини та дитячих будинки сімейного типу

У відділі «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради на обліку перебуває 21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, які охоплені на 100 відсотків сімейними формами виховання.

З них: 17 дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування перебувають під опікою та піклуванням, 4 – дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування проживають у дитячих будинках сімейного типу.

З березня минулого року у громаді створено 1 дитячий будинок сімейного типу Цендрів, в якому проживає 5 дітей-вихованців, 1 прийомну сім’ю Корнієнко, в яку влаштовано 1 дитину, позбавлену, батьківського піклування, до влаштовано родинну групу з 4 статусних дітей з Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області в дитячий будинок сімейного типу Стешенків.

Всього на території Липоводолинської громади функціонує  3 прийомні родини, в яких виховується 7 дітей, позбавлених батьківського  піклування та 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких проживає 20 дітей-вихованців та  10 опікунських родини, в яких виховується та проживає 11 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку та піклування родичів.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого