24 лютого
23 лютого
22 лютого

Липоводолинців просять контролювати дітей, що вони не відвідували місця масового скупчення

У зв’язку з тимчасовим призупиненням освітнього процесу в 5-11 класах, закладах позашкілля та КЗ «Липоводолинська дитяча школа мистецтв» звертаємося до батьків з проханням контролювати, щоб ваші діти були вдома, та не відвідували місця масового скупчення людей.

Також звертаємося до всіх керівників підприємств, організацій, установ з проханням забезпечити дотримання в своїх колективах найвищого рівня санітарії та епідеміологічної безпеки, зокрема, дезінфекції робочих місць, ручок дверей, миття рук, виконання працівниками вимоги – при перших ознаках респіраторних захворювань залишатися вдома, обов’язково й негайно звернутися в телефонному режимі до свого сімейного лікаря.

Карантин подобатися не може, проте, від його дотримання залежить наше з вами здоров’я і життя наших близьких. Зупинити поширення коронавірусної інфекції ми зможемо змінивши своє відношення до цієї надзвичайної ситуації. Продовжуємо дотримуватися правил карантинних заходів, з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого