24 лютого
23 лютого
22 лютого

Липоводолинські футболісти вибороли призове місце у турнірі з міні-футболу серед ветеранів «40+»

Напередодні відзначення 33 річниці виведення військ з Афганістану в місті Гадяч на Полтавщині 13 лютого 2022 року відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів 40+.

Ініціаторами заходу виступили голова Великобудищанської сільської ради Шаблій Микола Іванович та голова ветеранської організації воїнів-інтернаціоналістів Гадяччини Фісун Микола Миколайович. Підтримали їх депутат Полтавської обласної ради Сухань Олександр Якович та директор Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійно аграрне училище» Мисюра Олександр Миколайович.

Прекрасна, світла та тепла спортивна зала училища цього дня зустрічала учасників турніру та численних глядачів. Розпочалося дійство по особливому врочисто. В залі було виставлено мікрофони та підсилюючу апаратуру, на великому екрані через проектор транслювались афганські події. В залі було багато людей в військовій формі з орденами та медалями, в інвалідному візку. Це все налаштовувало почуття присутніх на особливий лад. Ведучі заходу нагадують присутнім про події афганської війни. З особливим болем сприймається звістка, що 8 молодих хлопців з Гадяцького району не повернулись додому живими із яких 7 були випускниками цього училища.

Потім до слова запрошується голова Великобудищанської сільської ради Шаблій Микола Іванович (Генерал майор у відставці). Після короткої промови Микола Іванович оголошує про відкриття турніру.

Урочистості закінчились і суддівський свисток запросив на майданчик команди Лебединської та Краснолуцької громад. Боротьби не вийшло. Лебединців легко переграли своїх суперників з рахунком 6:0.

В другому матчі ветерани Великобудищанської громади зійшлися з липоводолинцями. Перемогли великобудищани з рахунком 6:0.

Після цих матчів «проснулись» гравці команд, що програли. Ветерани Красної Луки дали бій великобудищанським. Лише в кінці зустрічі останні схилили терези перемоги на свою користь, рахунок матчу 3:1 перемогла команди з Великобудищанської громади.

В наступному матчі зійшлися добре знайомі команди Лебедина та Липової Долини. Лебединці окрилені перемогою в першому матчі прагнули перемогти і в цьому.

Іншої думки були липоводолинці. Капітан команди Іван Марченко, зібравши всіх до кругу і сказав, ми сьогодні можемо виграти. Було проведено перестановки по позиціях і це потім дало позитивний результат. Запекла, безкомпромісна боротьба точилось на майданчику до фінального свистка який зафіксував заслужену перемогу з рахунком 2:1 команди з Липової Долини. Це друга перемога Липоводолинської команди над Лебединською у всіх турнірах.

10 хвилин перепочинку для Липоводолинських ветеранів і новий «бій» з командою Красної Луки. Цікавий, з перемінним успіхом матч закінчився бойовою нічиєю 3:3.

В останньому матчі вирішувалась доля чемпіона та призерів. Ветерани Великобудищанської громади перемігши Лебединців з рахунком 3:1 стали переможцями турніру. Ветерани Липової Долини —  другі, третіми стали представники Лебедина. Команда Красної Луки цього разу четверта.

Організатори турніру нагородили переможця кубком грамотою Великобудищанської сільської ради та золотими медалями. Команди Липової Долини та Лебедина отримали срібні та бронзові медалі і грамоти.

Було визначено кращих гравців в складі кожної команди. Від команди Ветеран Липова Долина її засновник Сергій Гресь вручив депутату Полтавської обласної ради Суханю Олександру Януковичу, голові спілки воїнів інтернаціоналістів Фісуну Миколі Миколайовичу та директору аграрного училища Мигалю Олександру Миколайовичу книги про історію Липоводолинського футболу під авторством Клюса Миколи Миколайовича.

В заключному виступі Шаблій Микола Іванович запросив команди учасниці взяти участь в турнірі наступного року. Традиційно закінчилась зустріч ветеранів за дружнім обіднім столом. Багато лунало вітань та побажань від всіх бажаючих. Дякуємо Шаблію М.І. Фісуну М.М. Суханю О.Я. Мигалю О.М. за організацію та проведення змагань. Футбол буде жити поки є люди які ним займаються. До нових зустрічей на спортивних майданчиках України.

За повідомленням Сергія Греся

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого