24 лютого
23 лютого
22 лютого

Голова Липоводолинської громади Володимир Штанько привітав учасників бойових дій в інших державах

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших державах,
шановні члени сімей загиблих, ветерани, миротворці!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Щорічно, 15 лютого, український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих точках» різних країн: В’єтнаму, Чилі та Іспанії, Єгипта та Ефіопії, інших країнах світу.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.
В наш час чимало учасників воєнних конфліктів на території інших держав продовжують службу у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, демонструючи приклад свідомого виконання військового обов’язку та справжнього патріотизму.

Велика подяка всім військовослужбовцям, які боронять нашу країну, охороняючи наш спокій. Нехай ваші сила та мужність завжди підсилюються любов’ю та підпримкою рідних і близьких.
Бажаю вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра та злагоди вашим родинам, достатку і довголіття, впевненості у завтрашньому дні та благополуччя!
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою
селищний голова Володимир ШТАНЬКО

Хто із старост Липоводолинської ОТГ працює найкраще?
24 лютого
23 лютого
22 лютого